|

1032. Uzdrowienie za wstawiennictwem Jana Pawła II

Czytelniczka popularnego włoskiego tygodnika katolickiego „Famiglia cristiana” poinformowała redakcję o uzdrowieniu za wstawiennictwem Jana Pawła II. 46-letnia Włoszka napisała, że została uleczona z przewlekłej choroby gardła (choroby Quincka). Z listu wynika, że 2 kwietnia tego roku była ona w swoim kościele parafialnym na nabożeństwie różańcowym w intencji Ojca Świętego.

„Kiedy zegar na wieży wybił 21.30 – pisze kobieta – proboszcz powiedział, że nasz Papież zawierzył się Madonnie, szczególnie Fatimskiej, i zachęcił nas do odśpiewania hymnu ku Jej czci. W tym samym momencie tuż obok proboszcza ujrzałam zarys postaci Jana Pawła II, młodego i uśmiechniętego. Odwrócił się do mnie, popatrzył i uczynił gest ręką, po którym poczułam, jakby mi się otworzyły płuca. Nie potrafię tego wytłumaczyć, ale poczułam się doskonale. Popatrzyłam na męża i rozpłakałam się. Pobiegłam do domu i pięć minut później dowiedziałam się z telewizji, że Ojciec Święty nie żyje”.

„Może nikt nie uwierzy w tę historię, jest jednak prawdziwa. Chciałabym teraz pojechać do Rzymu i jeśli zdobędę się na odwagę, opowiedzieć o wszystkim jakiemuś księdzu” – kończy czytelniczka pisma Edycji Paulińskiej. (KAI ml //mr).